Mobilā graudu kalte F 75/570

Ārējā tvertne no perforēta nerūsējošā tērauda AISI 430. Caurumu diametrs ir 2,5 vai 1,5 mm
- RIELLO dīzeļdeglis ar 3 pakāpju kurināšanas konfigurācijām, 400 V / 50 HZ.
- 2 15KVA / 400 V trīsfāžu elektroģeneratori.
- 1100 litru degvielas tvertne ar ārēju līmeņa indikatoru.
- Vadības pultis atrodas vienā vadības blokā, kurai ir dubultā blīvējuma durvis, konstrukcija bez metināšanas, durvju drošības slēdzene, avārijas poga un galvenais slēdzis. Visa elektronika ir  aizsargāta. Ērtas piekļuves mērierīces un slēdži ar indikatoru nodrošina ātru pārskatu par visām žāvētāja darbības funkcijām. Visas žāvētāja temperatūras, ieskaitot graudu un sēklu temperatūru, ir viegli programmējamas un kontrolējamas, izmantojot 2 digitālos elektroniskos instrumentus (proti, GEFRAN), kuriem ir divi LED displeji. Kontrolieriem ir trauksmes indikatori. Tas garantē mūsdienīgu procesa uzraudzību.

- Centrālā padeve ar mainīgu slīpumu, lai darbības laikā garantētu vienmērīgu graudu plūsmu. Ārējās caurules biezums ir 8 mm, diametrs ir 457 mm.
- Skrūves un uzgriežņi ekrāna nostiprināšanai ir īpaši apstrādāti ar Geomet-500B, lai nodrošinātu izturību pret koroziju. Geomet-500B ir ekskluzīva antioksidācijas procedūra.
- Tiek izmantots viegls, augstas efektivitātes dubultaspirācijas centrbēdzes ventilators, kas iedarbināšanas laikā rada mazāku spriegumu motoram. Žāvētājs izmanto zema trokšņa līmeņa ventilatorus, vienlaikus nodrošinot optimālu karstā gaisa plūsmu katram žāvēšanas darbam.
- Krāsas pārklājums: gruntējums un emaljas krāsa novērš rūsu un novērš koroziju.
- Kritiskās sastāvdaļas (piemēram, bagāžas nodalījuma apakšdaļa, galvenā konteinera virsbūve, ieplūdes tvertne, konstrukcijas gredzeni un balstu stiprinājumi) ir cinkotas ar karstumu, uzlabojot to korozijas īpašības.
- Ventilatoru var atvienot, izmantojot īpašu sviru. Tas ir ļoti noderīgi, iekraujot žāvētāju, krasi samazinot putekļu emisiju un enerģijas absorbciju.
- Graudu paraugu ņemšanas ierīce mitruma pārbaudei operāciju laikā.
- Iekraušanas transportieris ar 300 mm diametru un mainīgu slīpumu un karsti cinkotu kravas tvertni ilgākam dzīves laikam.
- Statisks tīrīšanas līdzeklis ar piespiedu izvadīšanu no centrālā transportiera.

 

+371 28 955 855

info@balticdry.lv