Par mums

SIA BALTICDRY ir Latvijas zīmols koksnes kaltēm, kuras tiek komplektētas Latvijā.

Mēs sniedzam pilna cikla pakalpojumus - koksnes kalšu projektēšanu, būvniecību, garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu, kā arī kaltes darbības uzturēšanu. Tāpat piedāvājam arī esošu koksnes žāvēšanas kameru apkopi, atjaunošanu, vai aprīkojuma ierīkošanu - nomaiņu.

Mūsu uzņēmuma mērķis ir piedāvāt kvalitatīvas kokmateriālu kaltes Baltijas valstu tirgiem ar samērīgu kvalitātes un izmaksu attiecību. SIA BALTICDRY panākumu atslēga ir elastīga pielāgošanās mūsu pasūtītāju vēlmēm un iespējām, pretī sniedzot efektīvākos risinājumus, garantijas par mūsu iekārtām un izpildīto darbu.

Īpašu uzmanību mēs pievēršam operatīvai projektu realizācijai un termiņu ievērošanai, tapēc visi ražošanas procesi notiek tepat Latvijā - zem stingras mūsu kontroles.

Mēs piedāvājam jebkuras ietilpības koksnes kaltes risinājumu - sākot no maza izmēra līdz 200 m3 un lielākām. Koksnes kaltes izmēri tiek speciāli pielāgoti nepieciešamajiem garumiem un koksnes iekraušanas/izkraušanas prasībām. Sadarbībā ar uzticamiem un kvalitatīviem Latvijas ražotājiem mēs nodrošinam arī apkures katlu (sistēmu) piegādi un uzstādīšanu.

SIA BALTICDRY kaltes tiek celtas no alumīnija un nerūsējošā tērauda, tas konstrukcijas padara izturīgas ilgam ekspluatācijas laikam. Piedāvājumā ir plaša izvēle durvīm - gan atveramām, gan bīdāmām.

Mēs ļoti augstu vērtējam savu reputāciju, tādēļ mūsu kaltes projektējam un būvējam tā, lai tās labi kalpotu arī pēc desmit gadiem to ekspluatācijas.

Tehnoloģijas

Mūsu uzmanība detaļām un godprātīga attieksme - mūsu priekšrocības.

Garantijas

Mēs dodam 12 mēnešu ražotāja garantiju visiem mūsu īstenotajiem projektiem

+371 28 955 855

info@balticdry.lv